GÜMÜŞ web tasarım

Web sitesi olmayan firma kalmasın diye, internette yer almayan firma kalmasın diye Gümüş web tasarımı...

Web dünyasına firmanızı Gümüş Web Tasarım ile dahil edin.

Firmanızı internete taşıyalım yeni bir dünyada yeni kazançlara yelken açın.

Firmanız için web tasarımı yaptırabilecek profesyonellikte firma bulamadınız mı, ben laf olsun diye web sitesi yaptırmam mı diyorsunuz, bir siteniz var ama teknolojinin çok gerisinde mi kaldı, siteniz var ama arama motorlarında sayfa sayfa araştırıyorum ama sitemden bir iz bulamıyorum mu diyorsunuz?

Cevabınız Evet ise, adresiniz belli... Gümüş Web Tasarım!

Gümüş web tasarım diğer hizmetlerinde gerçekleştirdiği % 100 hedef odaklılık ilkesini bu birimde de gerçekleştirmektedir. Web tasarımınız profesyonel ekibimiz tarafından özgün tasarımla ve en yeni teknolojilere bağlı kalınarak yapılmakta ve size kurumsallığınıza uygun web siteleri oluşturulmaktadır. Oluşturduğumuz web sitelerine her an destek ve güncelleme taahhütünü veriyoruz. Böylelikle herhangi bir sorunla karşılaştığınız anda anında sorununuza çözüm aldığınız için işgücü ve zaman kaybından kurtulmuş olursunuz..

EN SON TEKNOLOJİLERE UYUMLU ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONLU WEB SİTELERİ

Göze hoş gelen, hatalardan arındırılmış, arama motorlarının en üst sıralarına alışkın bir web sitem olsun diyorsanız doğru yerdesiniz.

Gümüş Web Tasarım Hizmetlerii web dünyasında, tasarım ve programlama konusunda yeni bir anlayış ve farklı bir bakış vizyonuyla faaliyete geçmiş bir web tasarım firmasıdır.

Firmamız bünyesinde kişiye, kuruluşlara ve kurumlara özel arama motoru dostu web tasarımları hazırlayıp en kısa sürede yayına sunuyoruz. Müşterilerimize alan adı(domain) kaydı ve hosting konusunda alternatif çözümler sunup gereksiz zaman kayıplarını önlemelerinde yardımcı oluyoruz. Gümüş Web Tasarım firmamıza yaptırdığız siteniz konusunda herhangi bir aksaklıkla karşılaştığınızda anında iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak sorunuzu giderebilirsiniz. Bu konudaki en büyük avantajınız sitenizi tasarlayıp yayına sunan personelimizle doğrudan iletişime geçerek anında çözüm alabilmenizdir.

Gümüş Web Tasarım olarak farkımız

Gümüş Web Tasarım olarak biz emsallerimizden farklı olduğumuza inanıyor ve bu prensiple çalışıyoruz.

 • Müşteri odaklı çalışma
 • Profesyonel ekip
 • Minimum teslim süresi
 • Maksimum memnuniyet
 • Güleryüz
 • İş disiplini
 • Yeni teknoloji odaklılık

Web Tasarım ekibimiz tarafından yapılan her web sitesinde bunları kesinlikle bulursunuz.

 • Firmanızın rengine ve çizgisine uygun özgün tasarım
 • En son teknolojilerle uyumlu ve her web tarayıcında aynı görünümü veren programlama
 • Firmanıza ait iletişim bilgileri
 • İletişim bölümünüz için adresinize uygun GOOGLE MAP
 • Bir yıllık domain ve hosting
 • Arama motorunda en geç 2 gün içerisinde yer alma
 • Site istatistiklerinizi görebileceğiniz site istatistik paneli
 • Ücretsiz destek ve güncelleme hizmeti
 • İstenildiği takdirde site için canlı destek hizmeti
 • Sitelerin periyodik olarak tarafımızca tasarım ve görünüm açısından kontrol edilmesi

Bunlar tüm sitelerde ortak olarak bulundurmayı taahhüt ettiğimiz hizmetlerimiz. Ben daha fazla özellik ve

işlevsellik istiyorum diyorsanız tarafımıza yaptığınız bildirimler sonucunda anlaşmalarımız dahilinde istekleriniz dahilinde projelendirilecektir.

Web Sitesi Paketlerimiz

 • Tek Sayfalık Web Sitesi : Benim internette adım ve iletişim bilgilerim olsa bana yeter bütçemi de aşmayan bir paket olsun diyorsanız size bu paket önerilir. Her pakette bulunmasını taahhüt ettiğimiz hizmetlerden bu paketi alarak da sahip olabilirsiniz.
 • Kurumsal Web Sitesi :Firmanızın kurumsallığına uygun özgün tasarımla oluşturulan bu pakette her pakette bulunan ortak hizmetler haricinde ana sayfa altında alt sayfalar oluşturulmaktadır. Bu pakette oluşturulan siteler de alt sayfa örnekleri ise : Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Galeri, 3D Galeri, Video Galeri, Servislerimiz, İletişim, İletişim Formu, Şubelerimiz, Misyonumuz, Vizyonumuz, Şirket Tarihçemiz...
 • İçerik Yönetimli Web Sitesi : Bu paket kurumsal web site paketinin tüm özelliklerini taşımaktadır. Bu paketin en önemli avantajı sizin için özel hazırlanmış bir panel aracılığıyla web sitenizde güncellemek istediğiniz bölümleri bize gerek kalmadan güncelleyebilmenizdir. İstediğiniz yazıyı ekleyebilir, istediğiniz resimi kaldırabilirsiniz.
 • Emlak Portalları : Emlak danışmanlığı yapıyorsunuz ama piyasada satılan hazır scriptlerden sıkıldıysanız bu paket tam ihtiyacınıza uygundur. Hazırlanan web siteniz sıfırdan başlanarak aşamalandırılmaktadır. Her bölüme anında müdahale edip kendi isteğinize uygun tasarım ve programlamalar gerçekleştirilmektedir.
 • Online Satış Siteleri (E-Ticaret Siteleri) : Günümüzün modern trendlerinden biri de insanların evinden ofisinden çıkmadan alışverişini gerçekleştirip aldığı ürünün de kapısına kadar getirilmesidir. Siz de firmanıza web dünyasında mağaza açtırmak istiyorsanız bu paket tam size göre. Bu paket sayesinde sınırsız ürün ekleyip çıkarabilir, alt kategoriler ekleyebilir, fiyatları güncelleyebilir, siteden yapılan alışverişlerin istatistiklerini alabilir. Müşteriniz için havale,kredi kartı,posta çeki kapıda ödeme gibi ödeme seçenekleri belirleyebilir, sitenizin vitrinine kendi belirlediğiniz ürünleri yerleştirebilir ve kazancınız günlük ve aylık olarak katlarsınız.
 • Web sitesi yaptıracaksınız ama hangi paketi seçeyim diye kararsız kaldıysanız, daha fazla vakit kaybetmeden iletişim bilgilerinden bize ulaşın ve web tasarım ekip şefimizle iletişime geçerek size fiyat ve ihtiyaç açısından en uygun paketi belirleyin.

Web tasarımlarımızdan bazılarını fikir oluşması için inceleyebilirsiniz.


İletişim Bilgilerimiz

Konusu ne olursa olsun bizlerle iletişime geçmenizden mutluluk duyacağız.

Telefon:+90 242 606 0 666 (Pbx)
+90 242 228 35 30

Fax:  +90 212 326 41 25

Fct:+90 541 688 22 47

Email:destek@basliklisms.com.tr

Adres:Pınarbaşı mah. Atatürk Bulvarı No:46 Zeynel Şahin Apt. Kat: 6 D:13
Konyaaltı / Antalya